Sa vaatad praegu tootegruppi:

Laekarniisid Vaata kõiki

Orac Decor on 50 aastat tegutsenud pereettevõte Belgias.

Oma tegevusala lipulaevana on Orac Decor võtnud dekoratiivelementide tootmises kasutusele tehnoloogia, mis põhineb sünteetilistel materjalidel. See on ainus viis pakkuda esmaklassilise kvaliteediga tooteid, mis on suurepärase viimistlusega ja mida on lihtne paigaldada.

 

Suur valik Orac Decor toodetest on olemas Tallinnas, Decorest Disain salongis ja laos.

Decorest Disain on Orac Decor® ametlik esindaja ja maaletooja aastast 2001.

 

 

 • Laekarniisid annavad ruumile viimase lihvi. Need loovad seina ja lae vahel maitseka üleminekujoone, varjavad praod ja vead ning lisavad sisekujundusele särtsakust.

  Suur valik karniise on kohapeal olemas. Olete oodatud nendega tutvuma!

 • Seintele kinnitatavad neljakandilised dekoratiivelemendid, mida nimetatakse pilastriteks ehk seinapiilariteks, sobivad suurepäraselt raamaturiiulite kaunistamiseks ja suurte lagedate seinapindade liigendamiseks. Näiteks pikas koridoris loovad kindla vahemaa tagant paiknevad pilastrid mulje korrapärast ja vaheldusrikkusest.

 • Põrandaliistudeta ei saa läbi üheski ruumis. Orac Decori väga mitmekesisest mudeli- ja suurusevalikust leiab igaüks oma maitsele ja vajadustele vastavad põrandaliistud. Olenemata sellest, kas soovite moodsaid või rustikaalseid, kitsaid või laiu, silmatorkavaid või tagasihoidlikke liiste.

  Kõik põrandaliistud on valmistatud tugevast Duropolymer®-materjalist, mis on löögikindel ja ülitihe pressitud polüstüreenisegu. See niiskus- ja löögikindel materjal on erakordselt kerge.

   

  Suur valik põrandaliiste on kohapeal olemas. Olete oodatud nendega tutvuma!

 • Rosetid, olgu need lilledega või ilma, annavad laele täiesti uue näo. Laske oma kujutlusvõimel vabalt lennata, sest rosette saab paigaldada ka seintele. Rohkem kui ühe sellise elemendi kasutamine annab mängleva efekti ja moodsa üldmulje loomiseks võib neid sobitada kokku valgustuslahendustega. Võimalusi on lõputult.

   

  Suur valik rosette on kohapeal olemas. Olete oodatud nendega tutvuma!

 • Sambad meenutavad Vana-Kreekat ja Vana-Roomat, nii et kui soovite anda ruumidele antiikajastu hõngu, pakub Orac Decor®-i kollektsioon selleks palju võimalusi alates sammastest ja poolsammastest kuni soklite ning tüvesteni.

  Samba ülaosa kaunistamiseks on saadaval lai valik kapiteele. Tänu kõigele sellele saate ise kokku panna sambad, mis sobivad kõige paremini teie ruumide sisekujundusega.

 • Vanikud, lehvid ja muud sarnased ehismotiivid annavad ruumile elegantse ilme: üksikelemente võib kasutada näiteks kamina kaunistamiseks või mitut elementi koos uhke ja muljetavaldava seinaornamendi loomiseks.

 • Meie lai valik seinaliiste aitab teil anda lagedatele seintele uue ja huvitava välimuse. Seinte tahveldamine või ehisliistudega kaunistamine võtab vaid mõne silmapilgu.

  Kõiki liiste on lihtne paigaldada ning paljusid saab tellida ka painduvana, et neid saaks kasutada ka kumeratel seina- ja laepindadel.

   

  Suur valik seinaliiste on kohapeal olemas. Olete oodatud nendega tutvuma!

   

 • Suured ruumid nõuavad silmatorkavat viimistlust. Orac Decor®-i lae- ja uksepaneelid on suurepärane lahendus juhuks, kui soovite korrapärase ning pilkupüüdva üldmuljega lõpptulemust. Paneele võib paigaldada ka tahveldisena, et anda ruumile kooskõlaline ja terviklik ilme.

 • Ukseliistude ja -dekooridega saate oma ustele anda iseloomu. Ukseliist annab uksele väärika väljanägemise, samas kui ehisviil ukse või riiuli kohal on justkui täpp i’l, mis tagab lõplikult viimistletud ilme.

 • Erinevalt otsesest valgustusest ei ole kaudse valgustuse korral valgusallikaid näha. Selle asemel peegeldub valgus, mida need annavad, ruumi seintelt, laelt või põrandalt.

  Kaudne valgustus sobib hästi mõnusa meeleolu loomiseks ning lisab sisekujundusele avarust ja hingamisruumi. Ühtlasi toimib see tõhusalt üldvalgustusena.

   

  Suur valik valguskarniise on kohapeal olemas. Olete oodatud nendega tutvuma!

 • Orac Decori liistude kollektsioon Cascade pakub oma ümara servaga profiiliga lõputuid võimalusi. Siia kuulub kolm erineva kõrguse, kuid sama laiusega liistu. See tähendab, et selle kollektsiooni liistudega saate viimistleda terve ruumi ning anda interjöörile ühtse mulje – neid saate kasutada nii seina-, lae-, ukse- kui ka põrandaliistuna.

 • Durofoam® on kerge pressitud polümeer, mis koosneb keskmise tihedusega polüstüreenisegust.

 • Duropolymer® on löögikindel pressitud polümeer, mis koosneb ülitihedast polüstüreenist.

 • Suur osa Orac Decor®-i laekarniisidest ning seina- ja põrandaliistudest on saadaval ka painduvana: selle kollektsiooni nimi on Orac Flex.

  Loe rohkem Flex toodete kohta SIIT.

 • Orac Decor®-i kollektsioon MODERN koosneb minimalistlikest, selge joonega detailidest. Kollektsioon esitleb uusi valguskarniise, põrandaliiste ning laekarniise, mida saab kasutada ka kardinasiini peitmisel. Lisaks on täiesti uue artiklina seinapaneelid, millest saab luua igati põnevaid lahendusi!

  Modern kollektsiooni toodete materjal on duropolymer või purotouch.

 • Purotouch® on kvaliteetne ja ülitihe polüuretaan, mis võimaldab valmistada ka väikseid detaile.

   

 • Maailmakuulsa disaineri Ulf Moritz poolt loodud vürtsikas ja julge dekoratiivsetest sisustuselementidest koosnev kollektsioon.

  Materjaliks on kvaliteetne ja ülitihe polüuretaan ehk Purotouch.

  Kõik elemendid on kaalult kerged, juba krunditud ja võib kohe värvida. Väga lihtne paigaldada.

1 2 3 8