Paigaldusliimid

 

 

 • FDP 500 PAIGALDUSLIIM, DecoFix Pro

  OMADUSED – Ekstra tugev paigaldusliim interjööri karniisidele pikki vuuki täitmiseks ning viimistluseks. FDP 500 on aeglaselt kuivav liim, mis tagab pikaajalise kestva ühenduse ning on kõrge haardumisega. Seda on turvaline ja lihtne kasutada, ta on lahustivaba ning värvitav.

  KASUTUSMEETOD – Kõik pinnad peavad olema puhtad, kuivad ja tolmuvabad. Eemalda kõik värvid ja muud seinakatted. Kanna liim ühtlaselt pikki karniisi, kui võimalik, siis liimisoonde. Paigaldamisel vajuta liim tugevalt vastu seina ja hoia positsioonis, et paigaldus oleks kindel. Värvida alles pärast tahkumist (24 h). Lõplik siduvus on saavutatud 48 kuni 72 tunniga.

  PUHASTAMINE – veega

   

 • FDP 700 PAIGALDUSLIIM, DecoFix Power - KASUTAMISEKS VÄLISTINGIMUSTES, NIISKES KESKKONNAS, PROBLEEMSETEL PINDADEL. KA RASKETELE PROFIILIDELE JA VALGUSKARNIISIDELE.

  OMADUSED – Tugev kumm, mis on vastupidav ilmastikule, UV-kiirgusele ning seenele. Kuivamisel ei kahane. Lõhnatu, värvitav.

  KASUTUSMEETOD – Sobib kasutamiseks vahemikus +5 °C kuni +40 °C. Kõik pinnad peavad olema puhtad, kuivad ja tolmuvabad. Eemalda kõik värvid ja muud seinakatted. Liimi kandmisel pinnale kasuta sik-sak meetodit, üleliigne liim pese 10 min jooksul seebiveega maha. Pärast tahkumist (24 h) on värvitav vesiakrüül kattega. PUHASTAMINE – Materjalilt: heleda alkoholiga; kätelt: seebiveega.

  NB! Kasutada hästi ventileeritud ruumides. Võib põhjustada allergilise reaktsiooni. Vältida kontakti naha ja silmadega. Mitte neelata.

 • FX 200 / FX210 OTSAÜHENDUSLIIM, DecoFix Extra

  OMADUSED – DECOFIX EXTRA on tugev ühendusliim liimimaks karniise ja liistusid üksteise külge.

  KASUTUSMEETOD – Aeg avatuna on 30 min. Liigne liim eemaldada enne tahkumist (maksimaalselt 1 tund) atsetooni või sünteetilise lahustiga. Kuna liim paisub, siis vajadusel korrata 2-3 tunni möödumisel. Kui olete oodanud liiga kaua ning liim on juba tahkunud, saate ühenduskohti puhastada mehaaniliselt – nt pahtlilabida või spaatliga. Ülevärvitav peale 24 tundi.

  Üks tuub 310 ml on kasutamiseks kuni 80 meetri ORAC liistu ühendamiseks.

  NB! Sisaldab metaandiisotsüanaati. Kahjulik sissehingamisel, võib põhjustada sensibilisatsiooni. Ärritav silmadele, hingamisteedele ja nahale. Kokkupuutel nahaga pesta koheselt rohke vee ja seebiga. Kokkupuutel silmadega loputada rohke veega ning võtta ühendust arstiga. Vähese õhuliikuvusega ruumis kasutage respiraatorit.

 • FL300 AKRÜÜLTÄIDIS - DecoFiller

  Pragude ja ebatasasuste viimistlemiseks Orac Decor profiilide vahel (peale paigaldust), seinte vahel, seina ja lae vahel, seina ja Orac Decor profiili vahel.

  Ülevärvitav peale 15 minutit. Ei pragune, ei kahane.