Paigaldusliimid

 

 

 • FDP 500 PAIGALDUSLIIM, DecoFix Pro

  OMADUSED – Ekstra tugev paigaldusliim interjööri karniisidele pikki vuuki täitmiseks ning viimistluseks. FDP 500 on aeglaselt kuivav liim, mis tagab pikaajalise kestva ühenduse ning on kõrge haardumisega. Seda on turvaline ja lihtne kasutada, ta on lahustivaba ning värvitav.

  KASUTUSMEETOD – Kõik pinnad peavad olema puhtad, kuivad ja tolmuvabad. Eemalda kõik värvid ja muud seinakatted. Kanna liim ühtlaselt pikki karniisi, kui võimalik, siis liimisoonde. Paigaldamisel vajuta liim tugevalt vastu seina ja hoia positsioonis, et paigaldus oleks kindel. Värvida alles pärast tahkumist (24 h). Lõplik siduvus on saavutatud 48 kuni 72 tunniga.

  PUHASTAMINE – veega

   

 • FDP 700 PAIGALDUSLIIM, DecoFix Power - KASUTAMISEKS VÄLISTINGIMUSTES, NIISKES KESKKONNAS, PROBLEEMSETEL PINDADEL. KA RASKETELE PROFIILIDELE JA VALGUSKARNIISIDELE.

  OMADUSED – Tugev kumm, mis on vastupidav ilmastikule, UV-kiirgusele ning seenele. Kuivamisel ei kahane. Lõhnatu, värvitav.

  KASUTUSMEETOD – Sobib kasutamiseks vahemikus +5 °C kuni +40 °C. Kõik pinnad peavad olema puhtad, kuivad ja tolmuvabad. Eemalda kõik värvid ja muud seinakatted. Liimi kandmisel pinnale kasuta sik-sak meetodit, üleliigne liim pese 10 min jooksul seebiveega maha. Pärast tahkumist (24 h) on värvitav vesiakrüül kattega. PUHASTAMINE – Materjalilt: heleda alkoholiga; kätelt: seebiveega.

  NB! Kasutada hästi ventileeritud ruumides. Võib põhjustada allergilise reaktsiooni. Vältida kontakti naha ja silmadega. Mitte neelata.

 • FX 400 OTSAÜHENDUSLIIM, DecoFix Ultra

  OMADUSED – DECOFIX ULTRA on tugev ühendusliim liimimaks karniise ja liistusid üksteise külge.

  KASUTUSMEETOD – Kasutada kõigi Orac liistude ja karniiside ühenduskohtades. Suruda profiilid tugevalt üksteise vastu ja eemaldada liigne liim enne tahkumist (maksimaalselt 1 tund) kipsinoa ja seebiveega.

  Vajadusel kasutada FL300 ja viimistleda liivapaberiga.

  Ülevärvitav peale 24 tundi.

  Üks tuub 270 ml on kasutamiseks kuni 80 meetri ORAC liistu ühendamiseks.

 • FL300 AKRÜÜLTÄIDIS - DecoFiller

  Pragude ja ebatasasuste viimistlemiseks Orac Decor profiilide vahel (peale paigaldust), seinte vahel, seina ja lae vahel, seina ja Orac Decor profiili vahel.

  Ülevärvitav peale 15 minutit. Ei pragune, ei kahane.