Miks valida Orac Decor?

Orac Decori toodetega saate luua siseruumides just sellise mulje ja miljöö, nagu soovite. Ükskõik kas otsustate kasutada meie lae- või valguskarniise, seina- või põrandaliiste või muid dekoratiivelemente, võite olla kindel, et need on kvaliteetsed ja kasutusmugavad. Neil on võrreldes selliste materjalidega nagu kips, puit ja MDF-plaat (keskmise tihedusega puitkiudplaat) palju eeliseid.

Kõik Orac Decor®-i tooted on ülevärvitavad

Kõik Orac Decori dekoratiivtooted on krunditud valge kruntvärviga. Neid pole vaja lihvida ega muul viisil eeltöödelda. Võite need kohe üle värvida, mis aitab hoida kokku aega ja raha.

Meie kollektsioonis on kolmest eri tüüpi plastist valmistatud tooteid (vt. Materjalid). Need kõik võib kohe üle värvida.

Lihtne paigaldus

Kõik meie tooted on valmistatud plastist, need on kerged, tugevad ja vastupidavad ning neid on seega kerge paigaldada.

Orac Decor®-i laia valikuga kollektsioonist leiate sobiva lahenduse olenemata eelarvest ja ruumide tüübist (sise- ja välisruumid, kuivad ja niisked ruumid). Nii asjaarmastajad kui ka vilunud spetsialistid on kasutanud meie tooteid juba üle 40 aasta.

 

Ideaalne remonttöödeks

 

Katteliistud põrandale

Kui olete tüdinenud vanadest põrandaliistudest, kuid neid on raske eemaldada, siis sellisel juhul on suurepärane lahendus Orac Decor®-i spetsiaalsed, katvad põrandaliistud. Need katavad vanad liistud, hoides kokku aega ja säästes närve.

 

Professionaalne lõpptulemus

Kas teid häirivad mõrad ja praod seintes või laes? Kasutage nende oskuslikuks varjamiseks meie seina- või põrandaliiste, laekarniise, kolmemõõtmelisi seinaliiste jne.

 

Kumerad pinnad

Pakume tooteid, mis tagavad ideaalse lõpptulemuse ka kumeratel või kaardus pindadel. Tutvuge ORACi Flex-profiilidega.

 

Dekoratiivelemendid

Paljudes vanemates majades on algupäraselt kasutatud barokkstiilis karniise, rosette, kupleid, dekoratiivkaminaid, konsoole ja ehisviile, mis on valmistatud kipsist. Seda tüüpi dekoratiivelementide renoveerimine nõuab asjatundlikku kätt ja on väga kulukas. Sellisel juhul on hea lahendus meie dekoratiivsed plastelemendid. Need on kerged ja vastupidavad, neid on lihtne paigaldada ning nad jätavad ehtsa mulje.

 

Duropolymer- ja Purotouch-materjalist toodete omadused

 Niiskuskindlad 

Meie Duropolymer®-materjalist profiilid sobivad hästi ka niisketesse ruumidesse ja välitingimustesse. Kui värvite need üle niiskuskindla värviga ja kasutate meie spetsiaalset DecoFix Hydro liimi, ei tee niiskus neile mingit kahju. Neid võib rahuliku südamega paigaldada isegi vannituppa.

Plast ei niisku erinevalt puidust ja kipsist. See tähendab, et meie dekoratiivelemendid säilitavad alati oma värvi, kuju, kõvaduse ja kena välimuse.

 

Löögikindlad

Kas otsite vastupidavaid profiile või dekoratiivelemente? Duropolymer®-materjalist tooted on väga tugevad ja tänu sellele löögikindlad, mistõttu neid sobib kasutada põranda- ja ukseliistudena ning mujal, kus on tarvis vastupidavaid materjale.