Kollektsioon:

Cuddles & Hugs Vaata kõiki

Tapeet on see, mis annab kodule iseloomu!

 

Meie tootevalikus on üle 300 kollektsiooni erinevatelt tootjatelt Euroopast ja USAst.

Siit leiate nii romantilisi maakodu tapeete kui uhkeid sameti või hoopis klaashelmestega seinakatteid erilist luksust armastavatele inimestele.

Pakume ka laia valikut tekstiiltapeete, metalltapeete, käsitöötapeete, naturaalseid seinakatteid (puiduspooniga, vilgukiviga, naturaalkiududega rootapeete, korktapeeti), samuti glamuurseid Fazowski kristallidega tapeete.

 

Meie kodulehel on vaid väikene osa kogu valikust.

Kõigi tapeedikataloogidega olete oodatud tutvuma meie SALONGI!

 • Caselio on Prantsusmaa bränd, kes toodab originaalsete mustrite ja säravate värvitoonidega kvaliteetseid tapeete.

 • Clarke&Clarke pakub kvaliteetseid easy-up ehk fliistapeete, mille pinnaviimistlus võib olla kas matt või luksusliku metallikläikiva mustriga.

  Erilise stiiliga, põnevate tapeetide tootja Clarke&Clarke asutati 1999. aastal Inglismaal.

   

   

 • Pika ajalooga Cole & Son asutati  Inglismaal 1875. aastal.

  Algselt valmistati tapeedid küll käsitööna, kuid 1949. aastal oli Cole & Con üks esimesi prindistuudio loojaid Euroopas. Selle tehnoloogia arenguga said muuhulgas alguse 1950.-60ndate efektsed seinakatted.

  Cole & Son loob tänaseni uusi ja innovaatilisi disaine. Kollektsioonides väljendub nende pikk ajalugu, aga ka pidev püüdlus uute ja põnevate seinakateteni.

  Nende tapeete on kasutatud mitmetes väärikates hoonetes, teiste seas Buckinghami Palees ning Londoni parlamendihoones.

 • Emiliana Parati pakub laia valikut fliis- ja paberalusel luksuslikke Itaalia vinüültapeete, mis paistavad silma sädeleva või kangasarnase pinnaga.

  Kõik Emiliana tapeedid on hingavad, tulekindlad ja pestavad ega ole mürgised.

  Emiliana teeb koostööd mainekate disaineritega nagu Roberto Cavalli, Gianfranco Ferre ning Valentin Yudashkin, kelle tapeedikollektsioonid on meie salongis esindatud.

 • Kui tapeetide muster trükitakse tavaliselt tindiga, siis FARROW & BALL toodab enda tapeedid täiesti erilisel viisil – nemad kasutavad selleks tugeva pigmendiga seinavärve. Värvid on kokku segatud erinevatest toonidest nii, et nad valguse käes mängiks – kuna valgus on päeva jooksul pidevalt muutuv, siis see paneb seinad tõeliselt elama!

  Mustrid on õrnadest õitest ja damaskidest kuni julge geomeetria ja triipudeni – Farrow & Ball tapeedid on inspireeritud värvidest, kangastest, seinakatetest ja põnevatest mustritest läbi maailma ajaloo.

 • Graham & Brown on väärika ajalooga Inglismaa tapeeditootja. Tegu on pereettevõttega, kelle trendikad seinakatted kaunistavad kodusid juba aastast 1946.

 • Igal Khrôma kollektsioonil on oma eriline lugu, mida annavad edasi kaunid värvikombinatsioonid, uuenduslikud tekstuurid ja meeliülendavad mustrid. Khrôma on läbinisti Belgia ettevõte, mille nurgakivid on kvaliteet, uuendusmeelsus ja loomingulisus. Khrôma sisekujunduspõhimõtetes on väga tähtsal kohal värvivalik.

 • Suurima tapeedivalikuga KT Exclusive on seinakatete trendilooja 1996. aastast.

  Nende lai sortiment pakub midagi igale maitsele, alates antiikse efektiga damask-ornamentidest kuni moodsaima disainiga tapeetideni välja.

   

  KT Exclusive tapeete saate seina proovida virtuaalses interjööris:

  www.virtualroom.kt-exclusive.com

 • Meie leiunurgast leiate endale tapeedid, kui tahate tapeetida väikest pinda. Soovite teha ühte efektset seina või hoopis riiulitagust seina? Miks mitte kasutada tapeeti ka mööblil?

  Siin on tapeedirullid, mis on soodsa hinnaga ning kohe olemas. Viska pilk peale!

 • Mind the Gap on eklektilise stiiliga Rumeenia tapeeditootja.

  Sealsed disainerid mõtlevad väljaspool kasti ja väljendavad kunstilist vabadust põnevate seinakatete näol. Mustrid on rohkete detailidega ning tapeedid kvaliteetse viimistlusega.

 • PNT Wallcoverings on Saksa tootja, kes kasutab tapeetidel säravaid Fazowski kristallkivikesi. Pange oma kodu särama!

 • Rasch Textil on Saksamaa ettevõte, kes toodab suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega fliis- ja tekstiiltapeete.

 • Ajatud disanid, klassikaline ja modernne skandinaavia stiil – Sandberg on Rootsi tapeeditootja, kes on tegutsenud juba üle 100 aasta.

 • Seabrook on kvaliteetsete pabertapeetide tootja USAs aastast 1910. See on perefirma, mida hetkel juhib juba kolmas ja neljas põlvkond Seabrooke.

 • Sirpi on Itaalia firma, kes toodab super hea kvaliteediga fliis- ja vinüültapeete, samuti luksuslikke sametiga seinakatteid.

  Tapeedid on mõnusate tekstuuridega ning olenevalt kollektsioonist võivad jätta seinas tekstiili mulje.

   

  Sirpi toodab muuhulgas tapeeti ka tuntud moeloojale Missonile, kelle kollektsioon on meie salongis esindatud.

 • Marmori mustriga, tekstuursed tapeedid kollektsioonist Carrara, Emiliana. Trendika läike ja säraga, vastupidava vinüülkattega fliistapeedid.

 • Roberto Cavalli disaintapeedid kollektsioonist Cavalli Home no 6. Tapeedid on vastupidava vinüülkattega ning fliispõhjal. Vinüülkate teeb tapeedi pestavaks ja tugevaks, lisaks annab huvitava tekstuuri. Fliispõhi tagab lihtsa paigalduse.
  Cavalli signatuurstiiliks on loomanaha imitatsioonid, ussimustrid, tiigrimustrid, sebratriibud ja troopilised disainid.

 • Roberto Cavalli disaintapeedid kollektsioonist Cavalli Home no 7. Tapeedid on vastupidava vinüülkattega ning fliispõhjal. Vinüülkate teeb tapeedi pestavaks ja tugevaks, lisaks annab huvitava tekstuuri. Fliispõhi tagab lihtsa paigalduse.
  Cavalli signatuurstiiliks on loomanaha imitatsioonid, ussimustrid, tiigri- ja leopardi mustrid, sebratriibud ja troopilised disainid.

 • Roberto Cavalli disaintapeedid kollektsioonist Cavalli Home no 9. Tapeedid on vastupidava vinüülkattega ning fliispõhjal. Vinüülkate teeb tapeedi pestavaks ja tugevaks, lisaks annab huvitava tekstuuri. Fliispõhi tagab lihtsa paigalduse.
  Cavalli signatuurstiiliks on loomanaha imitatsioonid, ussimustrid, tiigri- ja leopardi mustrid, sebratriibud ja troopilised disainid.

 • Kõiki “Roberto Cavalli Panels no 9” kollektsiooni tapeete saab trükkida lisaks tavapärasele fliispõhjaga vinüültapeedile (mille puhul on valikus kaks erinevat vinüülkatte tekstuuri) ka klaaskiud tapeedile, mis on sobilik niiskesse keskkonda – vannitoad, spaad või ujulad. Klaaskiud on väga vastupidav materjal. Paigaldades klaaskiud tapeeti niiskesse ruumi tuleb kasutada niiskustõket ja antibakteriaalset krunti.

 • Roberto Cavalli disaintapeedid kollektsioonist Cavalli Home panels. Pilttapeedid on vastupidava vinüülkattega ning fliispõhjal. Vinüülkate teeb tapeedi pestavaks ja tugevaks, lisaks annab huvitava tekstuuri. Fliispõhi tagab lihtsa paigalduse.
  Cavalli signatuurstiiliks on loomanaha imitatsioonid, ussimustrid, tiigrimustrid, sebratriibud ja troopilised disainid.