6 nippi Orac Decor liistude kasutamiseks

Järgnevalt on toodud mõned nutikad ja lihtsad interjööri kujundamise nipid, mis lisavad ruumidele avarust ning annavad neile värske ilme. Mõni moodne karniis, elegantsed „uputatud“ LED-lambid või stiilsed seinaliistud ning juba näebki teie kodu välja selline, nagu sisekujundaja oleks selle kallal kaua vaeva näinud. Allpool on toodud kuus parimat soovitust. Orac Decor®-ilt teile!

 • 1. Peitke vead elegantse karniisiga

  Lambid, mis kumavad valgust ülespoole, on suurepärane vahend mõnusa miljöö loomiseks. Ent vahel tõmbab valgusvoog tähelepanu mõnele laenurgale, mis ei peaks kohe kindlasti rambivalguses olema. Näiteks kui lagi ei ole korralikult viimistletud või kui lae ja seina ühenduskoht pole just kõige kenam. Sellisel juhul on abi Orac Decor®-i karniisidest, mis kaotavad vead ja praod kui imeväel. Aga kõige tähtsam on see, et maitsekas karniis annab ruumile viimase lihvi!

 • 2. Muutke esik visuaalselt suuremaks

  Kas esik on väikesevõitu? Nutika valgustuslahendusega saab koridori visuaalselt suuremaks muuta. Selleks paigaldage piki seina- või laeäärt valguskarniis. Nii saate lisada esikule avarust ja anda sellele moodsama ilme.

   

 • 3. Igav ja lage seinapind? Andke sellele uus ja värske välimus

  Igava ja lageda seinapinna saab muuta põnevamaks mõne lihtsa nipiga. Kaunid seinaliistud – olenevalt valitud interjööristiilist kas moodsad või romantilised – annavad seinapinnale hetkega uue hingamise. Neid on väga lihtne paigaldada ja need pakuvad seintele lisakaitset. Sellest on kindlasti palju kasu kitsas koridoris või esikus, kus näiteks jalgratast või lapsevankrit sageli sisse ja välja viiakse.

   

  Aga ehk soovite anda sisekujundusele minimalistliku ilme, kus tähelepanu keskpunktis on geomeetrilised kujundid, või peita vigu laes või seinal? Orac Decor®-i kolmemõõtmelised seinapaneelid annavad teile vabad käed, et saaksite katsetada moodsate vormide ja värvidega. Lihtne, käepärane ja originaalne!

 • 4. Muutke ruume visuaalselt kõrgemaks

  Kas teil on kodus madalad laed, mistõttu tunduvad toad eriti pisikesed? Terve seina pikkused liistud kergitavad siseruumides lae justkui kõrgemale. Kui paigutada sein karniisi kõige laiema osa vastu, aitab see ruumi ülespoole „venitada“. Sama efekti annab see, kui kasutada seina ülaääres kaudset valgustust: tagasipeegelduv valguskuma jätab mulje kõrgemast laest. Samuti ärge unustage viimistleda seina alumist äärt. Kui põrandaliistud on seinaga sama värvi, muudab see ruumi visuaalselt kõrgemaks.

 • 5. Kasutage nutikalt kaudset valgustust

  Kaudse valgustuse nutikas kasutamine ei lisa ruumidele mitte ainult avarust, vaid annab ka miljööle palju juurde. Miks mitte kasutada näiteks trepikäsipuusse „uputatud“ ja sooja valgust andvaid LED-lampe, et juhtida tähelepanu elegantselt kulgevale astmereale?

 • 6. Pange rõhku terviklikule üldmuljele

  Liistude kasutamine läbiva kujunduselemendina kõigis ruumides loob tervikliku ja harmoonilise mulje. Orac Decor®-i niiskuskindlad põrandaliistud on valmistatud Duropolymer®-materjalist ja sobivad isegi vannituppa. Mis on tulemus? Vannituba tundub kohe avaram. Sama mulje loovad kardinaprofiilid, mis jooksevad täispikkuses mööda laeääri.