Sa vaatad praegu tootegruppi:

Valgustid Slamp Vaata kõiki
 • Valik kardina- ja mööblikangaid Euroopa tootjatelt, täiustamaks teie kodu veelgi!

  Kanganäidistega saate tutvuda meie salongis, aadressil Liivalaia 21, Tallinn.

 • Graniit, marmor, dolomiit ja paas annavad ehitisele dekoratiivsuse ning vastupidavuse nii ajale, kui ka moele. Looduskivi on tugeva iseloomuga materjal, tal on silmatorkav struktuur, ruumis kasutatuna dikteerib kivi üldise materjali- ja värvivaliku. Kivi hindab enda kőrval klaasi, puitu ja metalli, kuid on sobivaks kontrastiks ka pehmetele materjalidele.

  Looduslikult kujunenud materjalina on kivi varjundirikas ja elava pinnaga. Valides looduskivist detaili vői miks mitte ka pőranda, vőite olla kindel, et olete ainueksemplari omanik.

  Aja jooksul tasuvad esmapilgul ehk kallina näivale looduskivile tehtud kulutused end ära, sest kulumiskindla ja kergelt hooldatava kivi kasutusiga on aastakümnete pikkune. Kasutades looduslikku kivi on vőimalik saavutada ehedus ja terviklikkus, mis paljude kaasaegsete materjalide puhul jääb vaid unistuseks.

 • Light 4

  light4.it

 • Slamp on keskendunud dekoratiivsete disainivalgustite valmistamisele, juhindudes uusimatest suundumustest ning ammutades inspiratsiooni looduskeskkonnast, arhitektoonikast, meisterlikust käsitööst ja kunstis toimuvast. Nii sünnivadki valgusallikad, mis on ühtaegu fantaasiaküllased ja mitmekülgsed. Ja seda kõike tänu uue põlvkonna materjalide kasutamisele ning osade käsitsi kokkupanemisele, nii et lõpptulemuseks on luksuslikud ja vaatemängulised teosed.

   

  Slamp on teinud koostööd väga maineka arhitekti Zaha Hadidiga, kellega koos töötati välja Avia ja Aria sarja valgustid.

  Slamp on võitnud ka maineka Red Dot disainivõistluse auhinna Veli valgusti eest.

   

  https://www.slamp.com/en/

Vaata lisaks