Orac Flex kumeratele seintele ja lagedele

Suur osa laekarniisidest ning seina- ja põrandaliistudest on saadaval ka painduvana: selle kollektsiooni nimi on Orac Flex. Painduvate liistude ja karniisidega saab korrektselt viimistleda kumeraid seinu ja lagesid. Painduvad liistud ja karniisid on kerged ning ülevärvitavad.

Kas olete valmis katsetama midagi uut ja huvitavat? Tänu neile kujunduselementidele võite lasta oma fantaasial vabalt lennata. Painduvate profiilide paigaldamine seintele ja lagedele, kus on rohkelt kaarjaid, ringjaid ja kumeraid vorme, pole mingi vaev.

  

 

Paigaldusnõuandeid

1)  Mõõtke ära kumera pinna raadius ja kontrollige üle, kas soovitud profiil sobib sellele pinnale paigaldamiseks (profiilil märge “R min”, nt “R min 40 cm”).

2)  Kui kumera pinna pikkus on suurem kui kaks meetrit, liimige painduvad liistud kokku DecoFix Extra liimiga 24 tundi enne nende paigaldamist.

3)  Märkige enne paigaldamise alustamist pliiatsi ja väikese profiilitüki abil pinnale profiili soovitud asukoht. Paigaldage piki pliiatsijoont mõni väike nael, mille külge kinnitatakse seejärel profiil, kasutades DecoFix Pro või DecoFix Hydro liimi.